top of page

O NÁS

COEDU vzniklo v roku 2014 s cieľom vyzdvihnúť a obohatiť potenciál jednotlivcov v ich profesijnom napredovaní. V spoločnosti COEDU veríme, že každá zmena začína zmenou jednotlivca, ktorý dotvára celok. Našim klientom ponúkame poradenstvo v riadení, koučing a biznis vzdelávanie, ktoré odpovedajú na kľúčovú otázku: „Čo rozhodne o mojom úspechu?”

 

Tím COEDU tvoria certifikovaní konzultanti a kouči s viac ako 10-ročnými medzinárodnými skúsenosťami v riadení projektov, optimalizácii procesov, vedení F2F workshopov a koučingov z Belgicka, Českej republiky, Lotyšska, Maďarska, Malty, Mexika, Nemecka, Poľska, Talianska, Turecka, Veľkej Británie, ako i online workshopov s účastníkmi z celého sveta.

_CIN5873-Edit-2.jpeg

MAREK DEMČÁK

Solution Focused Coach 

Marek sa špecializuje na koučovanie s jednotlivcami a s tímami. Pri koučovaní používa metódu BRIEF - koučing zameraný na riešenie. Má dvanásťročné skúsenosti v koučovaní zameranom na implementáciu LEANu vo výrobných podnikoch, ako i v koučovaní projektových manažérov pri riadení projektov. Ako dobrovoľník viedol v rokoch 2019 - 2021 globálny Coaches and Mentors Program IPMA.

Spojme sa cez LinkedIn.

CERTIFIKÁCIA:

  • CERTIFIED CONSULTANT AND COACH, International Project Management Association

  • SOLUTION-FOCUSED Team and Group Coaching, CCE ICF

  • CERTIFIED BRIEF COACH - level PLUS, ICF Accredited Coach Training Program

  • SIX SIGMA BLACK BELT

DEAN_WEB (4 of 6).jpg

DEAN REŠ

Executive Consultant 

Dean sa špecializuje na tvorbu stratégií, hybridné projektové riadenie, zjednodušovanie procesov, riešenie problémov a budovanie kultúry neustáleho zlepšovania. Od roku 2011 pôsobí na medzinárodnej úrovni, kde implementoval komplexné biznis riešenia pre klientov v 9 krajinách. Bol zvolený aj za spolupredsedu expertnej skupiny Európskej komisie pre indikátory.

Spojme sa cez LinkedIn.

CERTIFIKÁCIA:

  • PROJECT MANAGEMENT PROFESSIONAL, Project Management Institute

  • CERTIFIED EXECUTIVE CONSULTANT AND COACH, International Project Management Association

  • SIX SIGMA BLACK BELT

bottom of page